Vítam vás na mojej stránke

Volám sa Jaro Kuchar

Narodil som sa v Bratislave a mám 42 rokov. Zo začiatku fotografovanie znamenalo pre mňa len hobby, ale postupom času som začal objavovať čaro fotografie a hneď mi bolo jasné, že toto je moja cesta. Stále na sebe pracujem a snažím sa vždy prísť s niečím novým a originálnym. Som profesionálny fotograf špecializujúci sa na:

  • všetky druhy sexi fotografií (glamour, akt, erotika, bodoir, …)
  • rodinné fotografie a fotografie detí
  • umelecké portréty žien aj mužov

Ku každému klientovi pristupujem vždy s vyhradeným dostatočným časom, a to hlavne individuálne a zodpovedne. Od toho sa odvíja aj cena, ktorá je po konzultácií konečná. Snažím sa vyhovieť požiadavkám, ktoré si klient kladie sám. Do fotografovania vkladám úplne všetko, aby bol klient nadmieru spokojný.

Pri fotografovaní používam výhradne značku Nikon. Finálne fotografie sú v pretlačovej úprave na CD nosiči. Na Vašu žiadosť viem vytvoriť video prezentáciu z fotografií na DVD nosič s hudobným podmazom. Mal som možnosť spolupracovať so známymi osobnosťami z hudobného a športového, ale aj prominentného sveta. Pri kompletnom Stylingu Vám viem zabezpečiť aj Makeup artist – vizážistku.

Žijem v Bratislave, ale nemám problém vycestovať. Môžete ma kontaktovať telefonicky alebo mailom. Ak Vás moja prezentácia samého seba zaujala, bude mi cťou s Vami spolupracovať a spĺňať Vaše požiadavky.

Nikon - profesionálna foto technika
Vlastné fotoštúdio