Nezabudnuteľné fotenie rodinky

Cenník - Fotenie detí a rodiny

Ponúkam komplexné fotografické služby. Od základnej prípravy až po finálny produkt ako rôzne foto-darčeky ako napríklad foto-plátno.

Pred samotným fotením je zabezpečená profesionálna vizážistka, ktorá si vás zoberie do svojich rúk a pripraví „maliarovi plátno“.

Profesionálny fotomakeup je naozaj veľmi dôležitou a neoddeliteľnou súčasťou fotenia. Zle nalíčená pleť urobí viac škody ako osohu. Preto si zakladám na tom, aby fotomakeup bol naozaj pripravený profesionálom. Samozrejme , že sa môžete nalíčiť aj sama alebo „kamarátka“ ale za zle pripravený make-up potom nezodpovedám. Chyby spôsobené Vami nalíčenej pleti nebudem retušovať. Vizážistka, ktorá líči u mňa je výhradne špecializovaná na fotomakeupy. Ak váhate, alebo sa neviete rozhodnúť kľudne ma kontaktujte a ja Vám rád poradím a pomôžem.

Balík fotenie detí je určený deťom do 13 rokov
Foto makeup a ďalšie služby nájdete v doplnkových službách

Termín sa dá preložiť v rámci objednávky 1x inak je spoplatnený ďalší termín sumou 30EUR. V prípade neohlásenej neúčasti sa ďalší termín spoplatňuje sumou 30EUR

1 fotografia GLAMOUR alebo AKTU stojí 50EUR, ak chcete viac fotografií vyberte si z výhodných balíčkov

Výhodné fotobalíčky

Mini Rodina
99
10 fotografií
2x zmena outfitu
Digitálna forma výsledných fotografií
Spracovanie fotografií je do 14dní
Bez make-upu a úpravy vlasov
Maxi Rodina
160
20 fotografií
5x zmena outfitu
Digitálna forma výsledných fotografií
Spracovanie fotografií je do 21dní
Bez make-upu a úpravy vlasov
Informácie

Často kladené otázky

Ako dlho trvá fotenie?
V priemere fotenie trvá 1-2 hodiny, ale presná dĺžka fotenia závisí aj od Vašich skúseností a požiadavok.
Dajú sa fotografie vyretušovať rýchlejšie?
Áno ponúkam možnosť expresného retušovania kde minimálny odber fotografií je 7ks.
do 7dní – 5EUR/FOTO
do 3dní – 10EUR/FOTO
do 24hodín – 15EUR/FOTO
Čo je dôležité pred fotením?
Najdôležitejšie je prísť s dobrou náladou, pekným oblečením a v neposlednom rade je pri tomto druhu fotenia byť upravená profesionálom. V prípade záujmu mám šikovnú vizážistku, ktorá sa postará o to, aby ste na fotení vyzerali krásne a príťažlivo. Taktiež Vám pomôže pri výbere oblečenia a celkového outfitu.
Pomôžete mi s pózovaním a štylizovaním?
Samozrejme počas fotenia Vám budem radiť čo je pre Vás vhodné a vyskúame si viaceré pózy. V prípade, že bude pri fotení aj vizážistka, pomôže Vám aj ona svojím ženským okom
Budeme pri fotení sami alebo bude ešte niekto pri fotení?
Ak si neprinesiete kamarátku či partnera, tak na fotení sme výlučne len my dvaja. Ak máte objednanú vizážistku a chcete aby bola na fotení, tak s nami bude aj ona.
Ak nie je v balíčku Makeup a Vlasy musím si zabezpečiť tieto služby?
Je to na vás, ale v ateliéri mi líči vizážistka, ktorá sa o vás postará presne podľa vaších predstáv. Máte to jednoduchšie absolvovať všetko v ateliéri ako behať po kaderníctvach a kozmetičkách.
Kto a ako vyberá fotografie na retouch?
Štandardne do troch dní po fotení Vám pošlem na email hrubý výber najlepších fotografií a z nich si vyberiete objednaný počet fotiek. Ak si nechcete vyberať fotografie, tak po dohode ich môžem vybrať aj ja.
Zverejňovanie fotografií na stránke
Ako autor vašich fotografií mám právo na zverejnenie fotografií, ale rešpektujem Vás a Vaše súkromie. Ak nesúhlasíte s uverejnením fotografií na mojich stránkach, treba ma vopred upozorniť.